П`ятниця, 03.05.2024, 01:49

13:21
Поради батькам щодо організації дистанційного навчання для дітей з особливими потребами

Увесь текст можна завантажити тут

Важливі умови та правила організації дистанційного навчання

Як організувати дистанційне навчання для найвразливішої категорії дітей?

Що потрібно знати батькам для дистанційного навчання їхніх дітей в домашніх умовах?

Відповіді на ці та інші питання турбують усіх батьків дітей з особливими потребами.

Отже, щоб розпочати дистанційне навчання з дітьми з порушеннями інтелектуального розвитку, необхідно правильно його організувати. Батькам необхідно призвичаїти дитину до нового розпорядку дня, вирішити технічні питання щодо забезпечення навчання в домашньому освітньому просторі, використовуючи різні способи передачі інформації.

Дітям з порушеннями інтелектуального розвитку потрібно більше часу, щоб звикнути до отримання необхідних знань на основі інформаційнокомунікаційних технологій.

Що означає дистанційний режим он-лайн і оф-лайн?

Режим заняття он-лайн дуже схожий на класичний. Всі заняття відбуваються, хоча і віртуально, але в реальному часі. Завдяки спеціальним програмам, що дозволяють транслювати відеозображення і звук через Інтернет, учні в призначений час спілкуються з учителем і один з одним. Відбувається це майже як звичайне заняття, однак учень в цей час перебуває за місцем проживання.

Режим заняття оф-лайн. Безпосередній контакт з учнем відбувається рідко, так як передбачає самостійне вивчення необхідного матеріалу. Зазвичай, обмін досліджуваним матеріалом, завданнями та рішеннями відбувається по електронній пошті. Тому, батьки та учень вирішують, в який час дня необхідно позайматися.

Категорія: Новости | Переглядів: 177 | Додав: liliyaparhomchuk | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2020  »